Pána Klenovčana sme si opätovne vybrali na základe výborných skúsenosti z minulosti a opätovne sme sa presvedčili, že ide o profesionála vo svojom odbore. Môžeme len odporúčať ďalej.
Nadmieru spokojný, môžem ho vrelo odporúčať ďalším klientom.
Najlepšííííí!!!
Celkovo spokojnosť.
P. Klenovčan je profesionál na najvyššej úrovni, každé jednanie prebehlo bez problémov a ako človek maximálne spoľahlivý.
Veľmi spokojný.
Vynikajúca spolupráca, ďakujem.
Ukážkový prístup.
Top :)
Zatiaľ v rámci realitných maklérov, čo som zažil v BB, veľmi milé prekvapenie. Všetko zatiaľ prebieha k plnej spokojnosti. Obchod ale ešte nie je ukončený, tak verím, že moje hodnotenie po realizácii bude rovnaké, ako je teraz.
Úžasná spolupráca.
Mimoriadna spokojnosť! Pán Klenovčan robil svoju prácu nielen dobre, ale ochotne vybavil aj záležitosti nad svoje povinnosti a o všetkom riadne a včas informoval zúčastnené strany.
Dobrý deň, touto cestou chcem poďakovať a vyzdvihnúť profesionalitu realitného makléra p. Ing. Miloša Klenovčana. Naozaj je to veľmi ochotný človek a veľký odborník, ktorý dokáže urobiť pre klienta nemožné. Veľmi ťažko sa hľadajú slová na jeho ľudskosť, profesionalitu a hlavne trpezlivosť. Vo všetkom je ochotný, vie poradiť, pomôcť a naozaj mu patrí obrovské ďakujem. Chcem vás poprosiť veľmi a z celého srdca, ak by sa dalo mu ozaj verejne poďakovať v našom mene za celú našu rodinu, nemám iný kontakt, kde by som napísala, veľmi si to zaslúži. Môžete byť hrdý za takéhoto pracovníka a naozaj firme Winners Reality robí veľmi dobré meno. Dva roky sa trápi s naším domom, ktorý sa ťažko predáva..., vždy je ochotný a je jedno, či je víkend, sviatok, čokoľvek. Ďakujem za ochotu, že aspoň takto vám môžem napísať a pochvaliť p. Klenovčana.
Milý, priateľský, profesionál, vie čo robí a dobre to robí, vedel zodpovedať všetky moje otázky, všetko, čo bolo potrebné pri kúpe bytu zariadil, vybavil včas a o všetkom priebežne informoval.
S prácou p. Klenovčana sme boli maximálne spokojní. Profesionálny a ústretový prístup, bez zavádzania a zahlmievania, kde sme o každom kroku boli oboznámení. Spokojnosť a môžeme len odporúčať.
Všetko úplne bez problémov. Vychádzanie v ústrety a flexibilita. Plne spokojný.
Dobrý deň, s pánom Klenovčanom sme spolu s manželom boli nad mieru spokojní. Bol flexibilný, ochotný, vždy k dispozícii. Odporúčame.
Milý pán, všetko prebehlo rýchlo a zodpovedne.
Môžem len odporúčať.
So službami realitného makléra Ing. Klenovčana sme boli veľmi spokojní. Je to inteligentný, milý, empatický človek s čestným prístupom ku klientovi, slušným a nevtieravým vystupovaním, pracovitý profesionál vo svojej oblasti. Reaguje promptne, dokáže poradiť, vybaví všetky potrebné formality, vyzná sa v postupoch, je maximálne ochotný a ústretový. Ušetrí klientovi množstvo času a nervov, preto jeho prácu jednoznačne odporúčame.
Veľmi milý, proklientský a profesionálny prístup. Ďakujem.
S prístupom pána Klenovčana sme zatiaľ veľmi spokojní - stretli sme sa dva krát - pri obhliadke nehnuteľnosti a pri podpise rezervačnej zmluvy. Bol príjemný, zodpovedal všetky naše otázky, do ničoho nás netlačil, čo veľmi oceňujeme. Má ľudský pristup - ako makléra by som ho určite odporučila a som rada, že máme možnosť spolupracovať práve s ním.
Profesionálny prístup, maximálna spokojnosť, ochota, ústretovosť, profesionalita.
S prácou p. Klenovčana som maximálne spokojný. Profesionálny prístup, ochota, ústretovosť.
Veľmi profesionálny prístup a príjemné vystupovanie... Môžem len odporučiť.
Maximálna spokojnosť, mal všetky údaje v momente začiatku spolupráce. Spravil veľkú časť práce za mňa.