Referencie

Ahoj. Milošovi sme zverili do rúk predaj nášho dvojizbového bytu a podarilo sa mu ho predať za ešte vyššiu sumu, ako sme sa pôvodne dohodli. Jeho jednanie je maximálne ústretové a vybavil za nás úplne všetko. Čo viac k tomu dodať. Keď budete predávať, vsadil by som na neho.
Róbert Beňo
Cez pána Klenovčana sme kupovali veľkú lokalitu pre náš ďalší developerský projekt. Perfektná komunikácia, dochvíľnosť, serióznosť a odbornosť. Môžem len doporučovať.
Michal Kantor
Spoľahlivý a presný partner. V budúcnosti v rámci možností určite využijem jeho služby.
Igor Presperín
⭐⭐⭐⭐⭐
Ján Segéň
Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie celého obchodu. Som nadpriemerne spokojný, ako to všetko prebiehalo. Boli ste profesionálny, ústretový, príjemne vystupujete a skvelo ste odviedli svoju prácu. Mal som pocit, akoby ste predával nie moju, ale svoju nehnuteľnosť - urobili ste všetko, čo sa dalo, niektoré veci ma ani nenapadli. Nepredával som prvú nehnuteľnosť, preto viem, že ste posunuli to mnou očakávané maximum na úplne vyššiu úroveň. Srdečne Vám ďakujem, pán Ing. Miloš Klenovčan, za skvelo odvedenú prácu, dokonalý servis, profesionálny a zodpovedný prístup. Obchod bol zorganizovaný bezchybne, všetko prebiehalo rýchlo a bez problémov, za nehnuteľnosť som dostal dokonca ešte viac, ako som očakával. Radujem sa, že som mal to šťastie vybrať si práve pána Klenovčana a preto ho budem každému doporučovať. Prajem veľa zdravia a spokojných klientov.
Henryk Huťka
Som veľmi spokojný, ďakujem, urobili ste kvalitnú prácu.
Vladimír Ličko
Ďakujeme.
Lenka Šoucová
Príjemný človek, veľká spokojnosť.
Peter Kukučka
Výborná spolupráca.
Roman Hrdý
Pána Klenovčana sme si opätovne vybrali na základe výborných skúsenosti z minulosti a opätovne sme sa presvedčili, že ide o profesionála vo svojom odbore. Môžeme len odporúčať ďalej.
Radovan Štrbavý
Nadmieru spokojný, môžem ho vrelo odporúčať ďalším klientom.
Andrej Perencsei
Najlepšííííí!!!
Eva Hilmerová
Celkovo spokojnosť.
Rudolf Bosák
P. Klenovčan je profesionál na najvyššej úrovni, každé jednanie prebehlo bez problémov a ako človek maximálne spoľahlivý.
Viktória Lattová
Veľmi spokojný.
Richard Slobodník
Vynikajúca spolupráca, ďakujem.
Viera Dubačová
Ukážkový prístup.
Daniel Finďo
Top :)
Viktória Luptáková
Zatiaľ v rámci realitných maklérov, čo som zažil v BB, veľmi milé prekvapenie. Všetko zatiaľ prebieha k plnej spokojnosti. Obchod ale ešte nie je ukončený, tak verím, že moje hodnotenie po realizácii bude rovnaké, ako je teraz.
Michal Horvát
Úžasná spolupráca.
Dávid Vadkerti
Mimoriadna spokojnosť! Pán Klenovčan robil svoju prácu nielen dobre, ale ochotne vybavil aj záležitosti nad svoje povinnosti a o všetkom riadne a včas informoval zúčastnené strany.
Simon Koniar
Dobrý deň, touto cestou chcem poďakovať a vyzdvihnúť profesionalitu realitného makléra p. Ing. Miloša Klenovčana. Naozaj je to veľmi ochotný človek a veľký odborník, ktorý dokáže urobiť pre klienta nemožné. Veľmi ťažko sa hľadajú slová na jeho ľudskosť, profesionalitu a hlavne trpezlivosť. Vo všetkom je ochotný, vie poradiť, pomôcť a naozaj mu patrí obrovské ďakujem. Chcem vás poprosiť veľmi a z celého srdca, ak by sa dalo mu ozaj verejne poďakovať v našom mene za celú našu rodinu, nemám iný kontakt, kde by som napísala, veľmi si to zaslúži. Môžete byť hrdý za takéhoto pracovníka a naozaj firme Winners Reality robí veľmi dobré meno. Dva roky sa trápi s naším domom, ktorý sa ťažko predáva..., vždy je ochotný a je jedno, či je víkend, sviatok, čokoľvek. Ďakujem za ochotu, že aspoň takto vám môžem napísať a pochvaliť p. Klenovčana.
Katarína Faturíková
Milý, priateľský, profesionál, vie čo robí a dobre to robí, vedel zodpovedať všetky moje otázky, všetko, čo bolo potrebné pri kúpe bytu zariadil, vybavil včas a o všetkom priebežne informoval.
Eva Hilmerová
S prácou p. Klenovčana sme boli maximálne spokojní. Profesionálny a ústretový prístup, bez zavádzania a zahlmievania, kde sme o každom kroku boli oboznámení. Spokojnosť a môžeme len odporúčať.
Radovan Štrbavý
Všetko úplne bez problémov. Vychádzanie v ústrety a flexibilita. Plne spokojný.
Tomáš Haško
Dobrý deň, s pánom Klenovčanom sme spolu s manželom boli nad mieru spokojní. Bol flexibilný, ochotný, vždy k dispozícii. Odporúčame.
Zuzana Matzenauerová
Milý pán, všetko prebehlo rýchlo a zodpovedne.
Milan Mazúch
Môžem len odporúčať.
Ivana Gallová
So službami realitného makléra Ing. Klenovčana sme boli veľmi spokojní. Je to inteligentný, milý, empatický človek s čestným prístupom ku klientovi, slušným a nevtieravým vystupovaním, pracovitý profesionál vo svojej oblasti. Reaguje promptne, dokáže poradiť, vybaví všetky potrebné formality, vyzná sa v postupoch, je maximálne ochotný a ústretový. Ušetrí klientovi množstvo času a nervov, preto jeho prácu jednoznačne odporúčame.
Marčekovci
Veľmi milý, proklientský a profesionálny prístup. Ďakujem.
Andrej Saxon
S prístupom pána Klenovčana sme zatiaľ veľmi spokojní - stretli sme sa dva krát - pri obhliadke nehnuteľnosti a pri podpise rezervačnej zmluvy. Bol príjemný, zodpovedal všetky naše otázky, do ničoho nás netlačil, čo veľmi oceňujeme. Má ľudský pristup - ako makléra by som ho určite odporučila a som rada, že máme možnosť spolupracovať práve s ním.
Iveta Blašková
Profesionálny prístup, maximálna spokojnosť, ochota, ústretovosť, profesionalita.
Ján Kothaj
⭐⭐⭐⭐⭐
Zuzana Kapustová
Skvelý prístup,100% profesional?✅
Marcel Hatala
Veľká spokojnosť s poskytovanými službami, profesionálny a milý prístup. Určite doporučujem!
Ľuboš Ľupták
S prácou p. Klenovčana som maximálne spokojný. Profesionálny prístup, ochota, ústretovosť.
S. F.
Veľmi profesionálny prístup a príjemné vystupovanie... Môžem len odporučiť.
P. R.
Maximálna spokojnosť, mal všetky údaje v momente začiatku spolupráce. Spravil veľkú časť práce za mňa.
-

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

AKO NAJLEPŠIE PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ v 7 krokoch

spracovaním osobných údajov