Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Exkluzívny predaj 3-izbového bytu v Banskej Bystrici, Magurská ulica

Exkluzívna ponuka! Ponúkame na predaj 3-izbový byt typu veľká NKS (nový konštrukčný systém) v Banskej Bystrici, v Sásovej, na Magurskej ulici. Byt je slnečný a teplý, s nádherným výhľadom a nachádza sa v tichej lokalite blízko prírody. Parkovanie je bezproblémové priamo pri dome. Dom je obklopený 3 detskými ihriskami, pár minút pešou chôdzou sa nachádza materská aj základná škola – ideálne bývanie pre rodinu s deťmi! V roku 2013 prešiel byt rozsiahlou rekonštrukciou a je obývateľný bez ďalšej väčšej investície!

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt typu veľká NKS (nový konštrukčný systém) v Banskej Bystrici, v Sásovej, na Magurskej ulici. Byt je slnečný a teplý, s nádherným výhľadom a nachádza sa v tichej lokalite blízko prírody. Parkovanie je bezproblémové priamo pri dome. Dom je obklopený 3 detskými ihriskami, pár minút pešou chôdzou sa nachádza materská aj základná škola – ideálne bývanie pre rodinu s deťmi! V roku 2013 prešiel byt rozsiahlou rekonštrukciou a je obývateľný bez ďalšej väčšej investície!


ZÁKLADNÉ ÚDAJE

* dispozícia: 3-izbový byt, 7/7 poschodie

* úžitková plocha: 70,7 m2

* slnečný a teplý byt vďaka orientácii na 2 svetové strany: juhovýchod (kuchyňa s loggiou, obývacia izba) a severozápad (2 izby)

* rozsiahla rekonštrukcia v roku 2013: plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, vymurovanie jadra a nová sanita, bezdverový vchod do obývacej izby, interiérové dvere, vonkajšie bezpečnostné dvere, nová elektroinštalácia do kúpeľne a WC

* v roku 2018 bola v byte nainštalovaná klimatizácia!

* konštrukcia bytového domu: panel

* bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane celkového zateplenia, rekonštrukcie loggií a rekonštrukcie strechy

* v dome sa nachádza nový výťah

* dom je vybavený spoločnou kočikárňou / bicykliarňou

 

POPIS BYTU

* dispozícia: veľká chodba, priestranná obývacia izba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, loggia, latková pivnica v suteréne

* byt je vnútorný

* v kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka, plynový sporák s rúrou a umývačka riadu

* súčasťou predaja sú aj vstavané skrine na chodbe a v jednej izbe

* v kúpeľni sa nachádza vaňa

* vchodové dvere: bezpečnostné

* podlaha: laminátová (plávajúca), dlažba

* okná: plastové so žalúziami

* byt sa predáva vrátane zabudovanej klimatizácie a vstavaného zariadenia!

 

ENERGIE a POPLATKY

* správa domu + voda + kúrenie + fond opráv: 183 EUR / 4 osoby

* energie: 27 EUR / 4 osoby (elektrina 23 EUR + plyn 4 EUR)

 

CENA a PLATBA

* cena: 125 000 EUR

* v prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvyššia ponuka!

* byt je voľný pre nového majiteľa podľa dohody

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

 

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT BUDOVY / UKAZOVATEĽ INTEGROVANEJ ENERGETICKEJ HOSPODÁRNOSTI

* nie je vypracovaný

 

LOKALITA a OKOLIE

V priamej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť: Základná škola (4 min pešo), materská škola (2 min pešo), základná umelecká škola Lavuta (2 min pešo), 3 detské ihriská priamo pri dome, supermarket (1 min pešo), športoviská, fitnescentrum, holičstvo (priamo v dome), pošta, lekárske stredisko, lekáreň, služby, reštaurácie, kaviarne, MHD (2 min pešo),... Z bytu je nádherný výhľad - nie je ničím zastretý a poskytuje panorámu mesta a okolitých kopcov. V tejto časti Sásovej nie je problém s parkovaním – priamo pred domom sa nachádza veľké parkovicko! Lokalita ponúka mnoho možností na turistiku, cyklotúry, zimné športy – do kopcov a prírody je to naozaj iba "na skok".

 

CELKOVÝ DOJEM

Byt je dostatočne priestranný, slnečný, teplý, v tichej lokalite, v priamej blízkosti prírody a pritom uprostred kompletnej občianskej vybavenosti. Vďaka rozsiahlej rekonštrukcii je byt obývateľný bez ďalšej väčšej investície! Výhodou je aj nainštalovaná nová klimatizácia. Rekonštrukciou prešiel aj celý dom, vrátane zateplenia, rekonštrukcie strechy a výmeny výťahu. Priama blízkosť škôlky, základnej školy, základnej umeleckej školy, detských ihrísk a zastávky MHD ho predurčuje hlavne pre rodinu s deťmi! V dome sú slušní susedia, vchod je udržiavaný. Jednoznačne odporúčam!

Videoprehliadka

3D scan

CENA

125 000 EUR

* v prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvyššia ponuka!

KONTAKT

Ing. Miloš Klenovčan

 tel.: +421 904 667 331

e-mail: reality@milosklenovcan.sk

web: www.milosklenovcan.sk

profilovka_v3_stvorec

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF